sprey yorumları

stag 9000 sprey

Bu sitede spreyler hakkında sitemize giren ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.spreyler ve  kremler hakkında yorum yaparken lütfen doğru yorum yapmaya çalışalım. çünkü burda bu yorumları okuyan insanlar bu yorumlara bakarak sprey almaya kara verebiliyorlar.

SitemizdeAvrupanın en çok kulanılan Stag 9000 sprey satışı yapılmaktadır.satışını yaptığımız bu sprey orjinal ve yanında 20 tl değerinde kapsül hediye edilmektedir.

6 Yorumlar

  1. bende burdan sipariş verdim kulandım çok iyi ama yanındaki 2 kapsül performans artırıcıyla kulanınca insan şaha kalkıyor.

  2. daha önce en az 2-3 tane geciktirici kulandım hiç biri inan bir işe yaramadı.açıkçası sipariş vermek içinde önce çok düşündüm sonra aradım telefonla sipariş verdin yaklaşık 1 hafta önce geçti elime şuan kulanıyorum 20 dk rahat geç boşalma sağlıyor çok teşekür ediyorum.

  3. burdaki geciktirici spreyi eşime kulandırmadan önce eşim en fazla 1 dk sonra erken boşalıyordu.tabi bu durum en başta beni ve eşimiçok huzursuz ediyordu dün bu siteden bu stag geciktiriciyi sipariş verdim ve az önce kulandık harika bişey artık eşim 20 dk dan önce boşalmıyor kadın olduğumu anladım herkese tafsiye ediyorum

  4. ben bu siteden dün bir tane geciktirici sprey aldım daha önce aldığım geciktirici spreyler hiç bir işe yaramamıştı fakat burda satılan geciktirici sprey çok iy hemde yanında performans artırıcı hediye ediyorlar ikisini beraber kulandım çok memunum herkese tafsiye ederim şimdi eşimle cinsel hayatımız daha iyi 🙂

    1. arkadaşlar ben yıllardır bu stag 9000 spreyi kulanıyorum piyasadaki spreylerin en iyisi diğer spreyleride denedim ama onlarda peniste çok fazla uyuşma oluyor.stagta ise fazla uyuşma yok ha birde orjinal stag almayada dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir